O firmě

Naše gumárna se zabývá lisováním technické pryže a její kombinace s kovem, textilem. Lisování se provádi na etážových lisech rozměrů základních desek 400x400mm a 800x800mm.
Široký sortiment používaných materiálů nám umožňuje velký záběr zákazníků ve všech odvětvích. Vyrábíme převážně z tuzemských meteriálů jak syntetických tak přírodních, například: NR, IR, SBR (butadien-styren), NBR (nitril), EODM (etyl-propylen), CR (chloropren), AU (polyureten), FPM (florokaučuk) atd. Toto široké spektrum nám umožňuje uspokojit veškeré nároky kladené na pryžové výrobky jako je odolávání oleji, ozonu, teplotě, otěru, chemickému působení a pod.
Největším podílem výrobků je použití v automobilovém a strojírenském odvětví. Do této skupiny patří různá  těsniva, manžety, dorazy, silentbloky, hardyspojky, pogumování kovů různých tvarů a rozměrů. Dobré zkušenosti máme také s výrobou membrán pro použití v kapalinách i plynech.
Pro nabídku, popřípadě zahájení výroby, požadujeme výkres výrobku nebo jeho vzor s požadavky na kvalitu. Formy, výkresové dokumentace, přípravky zajišťujeme v zajímavých termínech a cenách. Dále nabízíme poradenskou činnost spojenou s vývojem a použitím výrobku, zajištění různých zkoušek odolnosti požadovaných zákazníkem, atesty apod.
Balení řešíme dle velikostí dílů nebo požadavků odběratele v kartonech, paletách s kombinací se smršťovací fólií.

ZD MYSLEJOVICE, družstvo
Myslejovice 154
798 05 Myslejovice

DIČ CZ00488682

Telefon : 582 357 321     
E-mail :  agrogum@volny.cz